شاپور زارعی shapoor zarei

 حضور بسیج در اینترنت تقویت می‌شود

مهر- رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برنامه بسیج در تقویت زیرساختهای حضور سایبری خبر داد و درباره تلاش های اخیر دشمنان در حمله سایبری به مراکز هسته ای و نظامی ایران گفت که اگر روزی تصمیم بر حمله متقابل به دشمنان باشد آنوقت دنیا می بیند که چه بر سر عاملان این تخریب ها می آید .

محمد رضا نقدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بعدی از جنگ نرم مربوط به تلاش های اخیر دشمنان انقلاب در انتقال کرم های سایبری برای تخریب تاسیسات هسته ای و نظامی ایران گفت: بسیج به تنهایی متولی مقابله با جنگ نرم نبوده و رسانه ها و صدا و سیما در خط مقدم این جنگ هستند و از همین بابت می بینید که مقام معظم رهبری اساتید را فرماندهان جنگ نرم و دانشجویان را افسران آن عنوان می کنند ، اما در این زمینه که برخی دشمنان به شکل فنی نفوذ کرده ودر صدد تخریب برمی آیند بیشتر متولی امر خود وزارت اطلاعات و وزارت اطلاعات است و اگر در سپاه باشد واحد های اطلاعاتی و فنی سپاه متولی به شمار می روند.

وی افزود: بسیج وظیفه ای در این زمینه ها ندارد ولی اگر تصمیم بر این باشد روزی متقابلا تهاجم سایبری کنیم آنوقت دنیا باید بنشیند و ببیند که چه بر سر آن کسانی می آید که چنین تخریبهایی را توسعه و ادامه می دهند .

نقدی در پاسخ به این سئوال که چرا بسیج با ظرفیت های بسیار زیادی که در فضای مجازی دارد حضورش پر رنگ نیست گفت: ما هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت های بسیج در دنیای مجازی به خوبی استفاده کنیم و تلاش می کنیم تا زیر ساخت هایمان در این زمینه تقویت کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ما باید زیر ساخت ها را در فضای مجازی تقویت و آماده کنیم و از این ظریفیتی که بسیجیان در این زمینه دارند استفاده بیشتری داشته باشیم .

/ 0 نظر / 18 بازدید